Zarządzanie i obsługa najmu – Gestor Home Poznań

Poznań też ma zarządzanie najmem 

jesteśmy dla wszystkich, którzy poszukują firmy doświadczonej w zarządzaniu najmem. Jako odpowiedzialny opiekun nieruchomości, zajmujemy się domami i mieszkaniami osób, które z różnych powodów nie są w stanie należycie zająć się swoim lokum. Dzięki naszym działaniom mogą je nadal utrzymać, a co więcej – dodatkowo czerpać regularne zyski z wynajmu. Komfortowo i bez zmartwień, a wszystko to dzięki zarządzaniu najmem, które znajduje się w ofercie naszej firmy.

Szczegółowy zakres usług świadczonych przez agencję wynajmu Gestor Home Poznań dotyczących obsługi najmu jest uzależniony od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Możesz powierzyć nam opiekę nad domem czy mieszkaniem i cieszyć się spokojnym wynajmem gdziekolwiek jesteś na czas wyjazdu. Pracujemy z myślą o wszystkich, którzy z różnych względów nie są w stanie poświęcać wolnego czasu na zarządzanie mieszkaniem.

Obdarzając nas swoim zaufaniem otrzymujesz gwarancję, iż zarządzanie najmem, którego się podejmujemy, zostanie wykonane rzetelnie i profesjonalnie. Gestor Home robi wszystko by: – Twoje mieszkanie było bezpieczne, – utrzymane w odpowiednim stanie, – zarządzane z ukierunkowaniem na spełnienie twoich oczekiwań, – zapewnić kompleksowe pośrednictwo w kontaktach z potencjalnymi najemcami lub też osobami, które mają już podpisaną umowę w momencie, gdy zdecydujesz się skorzystać z profitów naszego zarządzania najmem. Chętnie służymy naszym klientom każdą radą – zarządzanie najmem nie ma dla nas żadnych tajemnic!

Czytaj więcej

Przede wszystkim zapewniamy Ci:

 • organizację prac przygotowujących nieruchomość pod wynajem
 • znalezienie Najemcy
 • spokojny i bezpieczny wynajem
 • wynegocjowanie jak najlepszych warunków najmu
 • sporządzenie szczegółowego protokołu zdawczo-odbiorczego
 • kontrolę nad cyklicznym i terminowym rozliczaniem wszelkich płatności
 • okresowe wizytacje mieszkania
 • opiekę nad mieszkaniem przez cały okres wynajmu
 • nadzór nad mieszkaniem w kwestiach technicznych
 • organizację drobnych lub poważniejszych napraw
 • przedsądową windykację należności

Ponadto możemy:

ubezpieczyć nieruchomość
na preferencyjnych warunkach

rozliczyć podatki związane
z nieruchomością i dochodem z niej

sprawować opiekę nad domem
w czasie Twojej nieobecności

*A także możemy zająć się Twoim mieszkaniem w każdy inny sposób.

Opinie naszych klientów

Maria G.

Warszawa

Wiarygodny i solidny partner posiadający doświadczoną kadrę gwarantującą wysoki poziom wykonywanych usług, dbający o interesy zarówno najemcy...

więcej >

Karol W.

Warszawa

Pełen profesjonalizm! Przy nawiązywaniu współpracy opiekun mieszkania wykazał się taktownym i elastycznym podejściem do klienta. W tej nowej, j...

więcej >

Natalia K.

Warszawa

We really like this service and how it works. Gestor Home is great helper not only when you try to find flat and also after the contract sign. Persona...

więcej >

Małgorzata K.

Warszawa

Profesjonalnie, szybko i wygodnie. Polecam!...

więcej >

Bartek P.

Szczecin

Super obsługa! Od kilku lat przebywam na Wyspach, a Gestor Home zajmuje się wszystkim, co związane z moim mieszkaniem w Szczecinie. Nie muszę mart...

więcej >

Eva G.

Warszawa / Calgary

Gestor Home przejął dyskretnie i profesjonalnie nieciekawa sytuacje i podjął się kilka miesięcy temu zarządzania wynajętym mieszkaniem w spo...

więcej >

Dlaczego
warto skorzystać z naszych usług?

01

SPRAWDZONY MODEL WSPÓŁPRACY

Działamy w oparciu o innowacyjne rozwiązania obsługi najmu i wdrażamy coraz to nowe procedury do minimum ograniczające ryzyka związane z wynajmem nieruchomości. Wynajmujący zawsze może błyskawicznie skontaktować się z opiekunem – nie chowamy się za żadną infolinią.

02

UCZCIWE ZASADY I JASNE NORMY

Transparentność naszych działań jest dla nas szczególnie ważna, byś miał pewność, że Twoje mieszkanie jest w dobrych rękach. Cenimy sobie Twój spokój, dlatego dbamy o Twoje interesy mieszkaniowe przez cały okres trwania wynajmu. Działamy według jasnych zasad, a każdy z naszych opiekunów dokłada wszelkich starań by warunki współpracy były jasne tak dla Wynajmujących jak i Najemców, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. 

03

ROZLICZAMY SIĘ ZA EFEKT

Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za podjęcie współpracy, prowizji za znalezienie Najemcy (od żadnej ze stron), opłat za dojazdy itp. Do czasu wynajęcia nieruchomości sprawujemy zarząd nad nią zupełnie bezpłatnie – determinuje nas Twój zysk!

04

DOŚWIADCZENI I ZAUFANI OPIEKUNOWIE

Nasz zespół specjalizujący się w pośrednictwie w wynajęciu nieruchomości tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w branży. Wybierz zarządzanie najmem przez osoby, których wykształcenie i przebyte szkolenia zapewnią Ci najkorzystniejsze warunki!

05

KNOW HOW, KTÓRE DZIAŁA

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie doświadczenie i wykorzystujemy narzędzia, które zmierzają do tego by Twoje mieszkanie przynosiło Ci pożytki; możemy wynająć Twoją nieruchomość na zasadach ogólnych bądź przy użyciu najmu okazjonalnego – nasi opiekunowie przedstawią Ci wszystkie korzyści każdego z rozwiązań.

06

NAJWIĘKSZE MIASTA W POLSCE

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami na terenie Szczecina, Poznania, Łodzi i Warszawy. Działamy także w okolicach tych miast. Dodatkowo cały czas poszerzamy obszar naszej aktywności. Skontaktuj się z nami – możliwe, że i w Twojej miejscowości niebawem będziemy zarządzać najmem.

Zostaw numer telefonu

Dlaczego
warto skorzystać z naszych usług?

Realny zysk

Powiemy Ci, jaka jest realna wysokość czynszu z wynajmu Twojej nieruchomości, przy czym i tak wynegocjujemy dla Ciebie jak najlepsze warunki. Oprócz tego, staramy się znaleźć ludzi odpowiedzialnych, terminowych i godnych zaufania, co weryfikujemy już na etapie rozmów z potencjalnym Najemcą, ponieważ brak rotacji i dłuższa współpraca jest korzystna zarówno dla Ciebie, jak i dla niego.

Bezpieczny wynajem

Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa wynajmu, dlatego w pierwszej kolejności nasi opiekunowie sporządzą szczegółowy i rzetelny opis nieruchomości, którą przyjmujemy w zarząd. Dzięki temu na każdym etapie współpracy jesteśmy w stanie zweryfikować jej stan i zadbać o to, aby nie uległ on zmianie. Przejmujemy na siebie obowiązki gospodarza, organizujemy i nadzorujemy ewentualne naprawy – drobne i poważniejsze.

Kompleksowa opieka

Nasza obsługa najmu nie dotyczy tylko znalezienia Najemcy. Przy zarządzaniu najmem pomagamy m.in. doprowadzić mieszkanie do stanu gotowego pod wynajem, sporządzimy profesjonalną ofertę wynajmu, znajdziemy właściwego Najemcę i będziemy sprawować pieczę nad Twoim mieszkaniem przez cały czas trwania umowy najmu, w razie potrzeby wraz z profesjonalną obsługą prawną. Jeśli wyrazisz taką wolę, możemy również ubezpieczyć Twoją nieruchomość oraz rozliczyć podatki z nią związane.

Wygodna współpraca

Zdejmiemy z Twoich barków wszystkie obowiązki związane z wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami. Zlecasz nam zadanie i już niczym się nie martwisz. Należycie zadbamy o Twoje mieszkanie, znajdziemy odpowiedniego Najemcę, rozliczymy płatności, zorganizujemy ewentualne naprawy, a jeśli będziesz chciał: ubezpieczymy nieruchomość i rozliczymy podatki. Jedyne co Ci pozostanie to spożytkowanie w dowolny sposób zarobionych na wynajmie pieniędzy.