Zarządzanie i obsługa najmu – Gestor Home Łódź

Gestor Home Łódź – solidne zarządzaniem najmem

Zarządzanie wynajmem jest bardzo złożoną dziedziną, którą warto powierzyć wyłącznie uznanym profesjonalistom. W grę wchodzi tutaj zaufanie – Wynajmujący chce być pewny, że wynajmowane przez niego mieszkanie jest bezpieczne i będzie można czerpać z niego regularne zyski. Są to kwestie, których samodzielne dopilnowanie może okazać się kłopotliwe, jednak zrozumiałe jest, że wiele osób waha się przed powierzeniem ich zewnętrznemu podmiotowi.
Te aspekty dotyczą okresu wynajmu, jednak również okres przed jego rozpoczęciem niejednokrotnie pełen jest wyzwań. Przygotowanie mieszkania pod wynajem, znalezienie najemcy, wynegocjowanie korzystnych warunków wynajmu, przygotowanie szczegółowego protokołu zdawczo-odbiorczego – wszystko to wymaga dużej ilości czasu, którym przecież nie każdy dysponuje. Wiele osób znajduje się też w innej części kraju lub nawet za granicą i po prostu nie jest w stanie doglądać wszystkich tych czynności.

Jeżeli szukasz zaufanego partnera zajmującego się zarządzaniem najmem,  warto podjąć współpracę z Gestor Home Łódź. Oferujemy pomoc we wszystkich aspektach, które wymagają nadzoru zarówno jeszcze przed wynajmem, jak i w jego trakcie. Dzięki nam możesz skorzystać z kompetencji doświadczonych opiekunów, którzy doskonale rozumieją wszystkie aspekty związane z pośrednictwem w wynajęciu nieruchomości w naszym kraju. Operują narzędziami, dzięki którym nasi klienci mogą czerpać jak największe zyski z mieszkania i są w stanie zaproponować szereg różnorodnych rozwiązań. Sam możesz zdecydować, które z nich najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!
Jako nowoczesna agencja, a przede wszystkim firma o dużym doświadczeniu, mamy wypracowane metody działania, które pozwalają nam zaoferować klientom jak największe korzyści. Nie chodzi tutaj jedynie o sam wysoki poziom usług, lecz również i atrakcyjne dla klientów warunki współpracy. Rozliczamy się za efekt, co oznacza, iż nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych opłat takich jak prowizja za znalezienie najemcy czy opłata za dojazd.

Czytaj więcej

Przede wszystkim zapewniamy Ci:

 • organizację prac przygotowujących nieruchomość pod wynajem
 • znalezienie Najemcy
 • spokojny i bezpieczny wynajem
 • wynegocjowanie jak najlepszych warunków najmu
 • sporządzenie szczegółowego protokołu zdawczo-odbiorczego
 • kontrolę nad cyklicznym i terminowym rozliczaniem wszelkich płatności
 • okresowe wizytacje mieszkania
 • opiekę nad mieszkaniem przez cały okres wynajmu
 • nadzór nad mieszkaniem w kwestiach technicznych
 • organizację drobnych lub poważniejszych napraw
 • przedsądową windykację należności

Ponadto możemy:

ubezpieczyć nieruchomość
na preferencyjnych warunkach

rozliczyć podatki związane
z nieruchomością i dochodem z niej

sprawować opiekę nad domem
w czasie Twojej nieobecności

*A także możemy zająć się Twoim mieszkaniem w każdy inny sposób.

Opinie naszych klientów

Maria G.

Warszawa

Wiarygodny i solidny partner posiadający doświadczoną kadrę gwarantującą wysoki poziom wykonywanych usług, dbający o interesy zarówno najemcy...

więcej >

Karol W.

Warszawa

Pełen profesjonalizm! Przy nawiązywaniu współpracy opiekun mieszkania wykazał się taktownym i elastycznym podejściem do klienta. W tej nowej, j...

więcej >

Natalia K.

Warszawa

We really like this service and how it works. Gestor Home is great helper not only when you try to find flat and also after the contract sign. Persona...

więcej >

Małgorzata K.

Warszawa

Profesjonalnie, szybko i wygodnie. Polecam!...

więcej >

Bartek P.

Szczecin

Super obsługa! Od kilku lat przebywam na Wyspach, a Gestor Home zajmuje się wszystkim, co związane z moim mieszkaniem w Szczecinie. Nie muszę mart...

więcej >

Eva G.

Warszawa / Calgary

Gestor Home przejął dyskretnie i profesjonalnie nieciekawa sytuacje i podjął się kilka miesięcy temu zarządzania wynajętym mieszkaniem w spo...

więcej >

Dlaczego
warto skorzystać z naszych usług?

01

REWOLUCYJNY MODEL WSPÓŁPRACY

Działamy w oparciu o innowacyjny system informatyczny do obsługi najmu, który jest zintegrowany z naszą stroną internetową. Umożliwia zarządzanie nieruchomościami w wygodny sposób – użytkownik (Właściciel lub Najemca) bez względu na miejsce pobytu za pomocą Internetu może sprawdzić, jak przebiega nadzór nad nieruchomością, a także uzyskać interesujące go informacje lub – w razie potrzeby – błyskawicznie skontaktować się z opiekunem.

02

UCZCIWE ZASADY I JASNE NORMY

Cenimy sobie Twój spokój, dlatego dbamy o Twoje interesy mieszkaniowe przez cały okres trwania wynajmu. Działamy według jasnych zasad, a każdy z naszych opiekunów dokłada wszelkich starań by warunki współpracy były jasne tak dla Wynajmujących jak i Najemców, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. Nasza transparentność w działaniu pozwala nam na zbudowanie długofalowych relacji prowadzących do zapewnienia Ci możliwie długiego i nieprzerwanego czerpania korzyści z wynajmowanej nieruchomości.

03

BRAK OPŁAT W CZASIE PUSTOSTANU

Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za podjęcie współpracy i nie obciążamy właścicieli za znalezienie Najemcy przy wynajęciu domu czy mieszkania. Co więcej, do czasu wynajęcia nieruchomości sprawujemy zarząd nad nią zupełnie bezpłatnie – determinuje nas Twój zysk!

04

DOŚWIADCZENI I ZAUFANI OPIEKUNOWIE

Nasz zespół specjalizujący się w pośrednictwie w wynajęciu nieruchomości tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem w branży. Wybierz zarządzanie najmem przez osoby, których wykształcenie i przebyte szkolenia zapewnią Ci najkorzystniejsze warunki!

05

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Działamy w oparciu o zgromadzone doświadczenie i przy wykorzystaniu wszystkich instrumentów prawnych; możemy wynająć Twoją nieruchomość na zasadach ogólnych bądź przy użyciu najmu okazjonalnego – nasi opiekunowie przedstawią Ci wszystkie korzyści każdego z rozwiązań.

06

NAJWIĘKSZE MIASTA W POLSCE

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami na terenie Szczecina, Poznania, Łodzi i Warszawy. Działamy także w okolicach tych miast. Dodatkowo cały czas poszerzamy obszar naszej aktywności. Skontaktuj się z nami – możliwe, że i w Twojej miejscowości niebawem będziemy zarządzać najmem.

Zostaw numer telefonu

Dlaczego
warto skorzystać z naszych usług?

Realny zysk

Powiemy Ci, jaka jest realna wysokość czynszu z wynajmu Twojej nieruchomości, przy czym i tak wynegocjujemy dla Ciebie jak najlepsze warunki. Szczecin, Poznań, Łódź i Warszawa – znamy każde z tych miast i wartości uzyskiwanych tam czynszów. Oprócz tego, staramy się znaleźć ludzi odpowiedzialnych, terminowych i godnych zaufania, co weryfikujemy już na etapie rozmów z potencjalnym Najemcą, ponieważ brak rotacji i dłuższa współpraca jest korzystna zarówno dla Ciebie, jak i dla niego.

Bezpieczny wynajem

Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa wynajmu, utrzymując nieruchomość w niepogorszonym stanie, dlatego w pierwszej kolejności nasi opiekunowie sporządzą szczegółowy i rzetelny opis nieruchomości, którą przyjmujemy w zarząd. Dzięki temu na każdym etapie współpracy jesteśmy w stanie zweryfikować jej stan i zadbać o to, aby nie uległ on zmianie. Przejmujemy na siebie obowiązki gospodarza, organizujemy i nadzorujemy ewentualne naprawy – drobne i poważniejsze.

Kompleksowa opieka

Nasza obsługa najmu nie dotyczy tylko znalezienia Najemcy. Przy zarządzaniu najmem pomagamy m.in. doprowadzić mieszkanie do stanu gotowego pod wynajem, sporządzimy profesjonalną ofertę wynajmu, znajdziemy właściwego Najemcę i będziemy sprawować pieczę nad Twoim mieszkaniem przez cały czas trwania umowy najmu, w razie potrzeby wraz z profesjonalną obsługą prawną. Jeśli wyrazisz taką wolę, możemy również ubezpieczyć Twoją nieruchomość oraz rozliczyć podatki z nią związane.

Wygodna współpraca

Zdejmiemy z Twoich barków wszystkie obowiązki związane z wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami. Zlecasz nam zadanie i już niczym się nie martwisz. Należycie zadbamy o Twoje mieszkanie, znajdziemy odpowiedniego Najemcę, rozliczymy płatności, zorganizujemy ewentualne naprawy, a jeśli będziesz chciał: ubezpieczymy nieruchomość i rozliczymy podatki. Jedyne co Ci pozostanie to spożytkowanie w dowolny sposób zarobionych na wynajmie pieniędzy.