Opinie naszych klientów

Współpracuję z Panem Borysławem ok 2 lat, jestem bardzo zadowolona z tak kompetentnej obsługi, naprawdę polecam!

Monika O. Warszawa

Gorąco polecam! Firma wzięła na siebie obowiązki związane z zarządzeniem nieruchomością, a nadto zyskałem profesjonalne poradnictwo z zakresu podatków oraz – co dla mnie najważniejsze – praktyki rynku najmu. Profesjonalizm, zrozumienie i dobra atmosfera powodują, że współpraca przebiega bez zarzutu.

Piotr P. Warszawa

Super obsługa! Od kilku lat przebywam na Wyspach, a Gestor Home zajmuje się wszystkim, co związane z moim mieszkaniem w Szczecinie. Nie muszę martwić się jakimikolwiek rozliczeniami, usterkami, kontaktami z najemcą czy poszukiwaniem nowych lokatorów – wszystko robią za mnie, a pieniądze wpływają terminowo na konto. Z całą mocą mogę polecić usługi firmy!

Bartek P. Szczecin

Wiarygodny i solidny partner posiadający doświadczoną kadrę gwarantującą wysoki poziom wykonywanych usług, dbający o interesy zarówno najemcy jak i wynajmującego, błyskawicznie reagujący na wszelkie, nawet najmniejsze zgłoszenia dotyczące usterek i wad wynajmowanego lokalu. Rzetelny, kulturalny i zorientowany na potrzeby klienta. Z całym przekonaniem i prawdziwą przyjemnością mogę zarekomendować usługi Gestor Home.

Maria G. Warszawa

Pełen profesjonalizm!
Przy nawiązywaniu współpracy opiekun mieszkania wykazał się taktownym i elastycznym podejściem do klienta. W tej nowej, jak na polski rynek usłudze (zarządzanie najmem) dajemy przecież na długi czas swój własny i niemały majątek. Charakterystyczny jest brak typowej dla wielu agencji korporacyjnej nowomowy oraz brak nacisku na jak najszybsze podpisywanie umowy. Wszelkie moje wątpliwości na spokojnie zostały omówione. Dzięki współpracy z Panem Borysławem posiadam stały dochód z mieszkania, a jednocześnie nie myślę w ogóle o wynajmowanym mieszkaniu. Wszystkie problemy techniczne (drobne i większe) oraz podatkowe rozwiązywane są bez zbędnego angażowania mnie.

Karol W. Warszawa

We really like this service and how it works. Gestor Home is great helper not only when you try to find flat and also after the contract sign. Personal thanks to Borysław Pasierbski

Natalia K. Warszawa

Profesjonalnie, szybko i wygodnie.
Polecam!

Małgorzata K. Warszawa

Gestor Home przejął dyskretnie i profesjonalnie nieciekawa sytuacje i podjął się kilka miesięcy temu zarządzania wynajętym mieszkaniem w sposób fachowy, szybko i bezboleśnie. Cóż to dla mnie za ulga po nieciekawych stresujących wydarzeniach, widzieć ze sprawy mieszkaniowe są w dobrych rękach a i kasa wreszcie zaczęła na koncie przybywać. Super firma! Gorąco polecam!

Eva G. Warszawa / Calgary

Polecam firmę. Udana współpraca, wszystko na wysokim poziomie. Pan Borysław zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ Jego profesjonalna pomoc jest nieoceniona.

Emilia P. Warszawa

Oddaliśmy mieszkanie pod opiekę Pana Borysława rok temu – to była super decyzja! Mieszkanie jest wynajęte, przelew przychodzi na czas i, co najważniejsze, mamy upragniony święty spokój  szczerze polecam!

Barbara T. Warszawa

Firma godna polecenia. Pan Borysław to bardzo kontaktowa i rzetelna osoba. Na początku byłam nieco sceptycznie nastawiona ale ostatecznie już 1,5 roku współpraca układa się OK i jestem zadowolona.

Agnieszka L. Warszawa

Korzystamy z usług firmy od 1,5 roku. Nigdy nie było żadnych problemów z wynajmem mieszkania. Znajdują szybko najemcę, praktycznie bez okresów przestoju, rozwiązują problemy w czasie najmu. Pieniądze z najmu wpływają regularnie. Kontakt z firmą w przypadku pytań bardzo szybki. Odpowiedzi na maila są tego samego dnia. Pan Borysław wyjaśnił nam wszystkie niuanse związane z wynajmem jak również fachowo poinformował o różnych możliwościach wynajmowania mieszkań. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i polecamy wszystkim którzy nie chcą się martwić o wynajęte mieszkanie.

Gosia i Sławek K. Warszawa

Mogę z pewnością zarekomendować Gestor Home. Od ponad roku współpracujemy i Pan Borysław wywiązuje się bardzo dobrze z umowy. Nie tylko mam ciągłość najmu ale także spokój z remontami w mieszkaniu. Pan Borysław wzorowo poradził sobie z dość dużym zadaniem którym była wymiana okien dachowych. Duży plus także za księgowość która bardzo sprawnie rozlicza koszty. Zdecydowanie odeszło mi dużo problemów od kiedy współpracujemy. Polecam

Jakub G. Warszawa

Zdecydowanie polecam firmę Gestor Home. Dzięki Panu Borysławowi wynajem to przyjemność. Bardzo profesjonalnie podejście, dobry kontakt, oraz zdolności majsterkowicza składają się na bardzo dobrą ocenę Rozliczenia, faktury i inne sprawy w doskonałym porządku. Polecam współpracę

Damian D. Warszawa

Firma Gestor Home zarządza moim mieszkaniem od 3 lat i przez ten okres wykazała się ogromnym profesjonalizmem, dbałością o mój „święty spokój”oraz doradztwem na najwyższym poziomie. Przez cały czas trwania umowy byłam informowana o wszystkich działaniach, naprawach,kosztach ale nie musiałam poświęcać czasu i uwagi na zajmowanie się tymi sprawami. A kontakt z współpracującym ze mną Panem BorysławemPasierbskim jest tak miły, że czasem żałuję że tak rzadki 🙂

Joanna C. Warszawa

Call Now Button