Biuro nieruchomości, Warszawa – Żoliborz

Gestor Home to agencja nieruchomości, zakresem działań obejmująca również Żoliborz, która z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom! Nasi pracownicy to specjaliści z zakresu najmu, wynajmu, sprzedaży, jak i kupna lokali, którzy mają doskonałe rozeznanie w lokalnym rynku. W naszym biurze do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, dostosowując pakiet usług do jego oczekiwań – nie pobieramy przy tym dodatkowych opłat. Jesteśmy dobrzy w tym, co oferujemy – na przestrzeni lat wypracowaliśmy odpowiednie modele działań, dzięki którym jesteśmy skuteczni. Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości, obejmującym również Żoliborz, i przekonaj się o tym sam! 

Zarządzanie najmem mieszkań na Żoliborzu w Warszawie

Dzięki Gestor Home zarządzanie najmem w Warszawie jeszcze nigdy nie było takie proste! W kompleksowy sposób zadbamy o to, abyś szybko mógł czerpać zyski z wynajmu lokalu – bez tracenia czasu i zbędnego stresu. Nasze biuro nieruchomości, działające też na obszarze Żoliborza, nie tylko przygotuje Twoje lokum pod wynajem, ale i znajdzie odpowiedniego najemcę, wcześniej sprawdzając, czy nie figuruje on w bazie dłużników. 

W późniejszych etapach współpracy zajmujemy się również sporządzeniem odpowiedniej dokumentacji. Nasze biuro nieruchomości dba ponadto o wynajmowany lokal. Nasi specjaliści regularnie odbywają wizyty, czuwają nad kwestiami finansowymi oraz w momencie zaistnienia takiej konieczności nadzorują przeprowadzane naprawy poważniejszych usterek. Dzięki temu jako właściciel nie musisz tracić czasu oraz ponosić kosztów za dojazdy, aby mieć pewność, że z lokalem jest wszystko w porządku – zadbamy o to za Ciebie! 

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Żoliborza

Jako profesjonalna agencja nieruchomości, zasięgiem działań obejmująca również Żoliborz, szczególnie dbamy o zadowolenie naszych klientów. Korzystając zatem z naszych usług możesz mieć pewność, że od A do Z zajmiemy się dla Ciebie kwestiami związanymi ze sprzedażą, kupnem, wynajmem oraz najmem. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom możesz liczyć na atrakcyjne oferty oraz profesjonalne porady. Na każdym etapie współpracy służymy pomocą oraz pomagamy przebrnąć przez zawiły proces transakcji. Jesteśmy skuteczni w naszych działaniach, o czym świadczą pozytywne opinie, które można przeczytać na temat biura Gestor Home. 

Oferta dla właścicieli mieszkań na wynajem długoterminowy

Sprzedaż, kupno, najem oraz obsługa najmu w Warszawie, czy też na Żoliborzu, wymaga sporego nakładu czasu, którym nie wszyscy dysponują, Jako doświadczona agencja nieruchomości zagwarantujemy Ci indywidualne podejście oraz zasady współpracy, przystosowane do Twoich oczekiwań. Dzięki znajomości rynku oraz prawa jesteśmy w stanie płynnie się poruszać między wieloma ofertami. W przypadku opieki nad wynajmowaną nieruchomością zajmujemy się również regularnymi wizytacjami oraz kwestiami finansowymi. Możemy również sporządzić dla Ciebie protokół zdawczo-odbiorczy, a nawet sprawdzić potencjalnego najemcę pod kątem tego, czy nie figuruje on na liście dłużników! 
 

Zostaw numer telefonu

Kompleksowe zarządzanie najmem - sprawdź gdzie dokładnie realizujemy nasze usługi!

Call Now Button