Biuro nieruchomości, Warszawa – Wesoła

Gestor Home to profesjonalna i doświadczona agencja nieruchomości, obsługująca również dzielnicę Wesołą. Jako specjaliści jesteśmy w stanie zagwarantować Ci wysoką jakość usług, obejmujących zakresem najem, wynajem, sprzedaż, czy też kupno danego lokalu. Na tle konkurencji wyróżniamy się dobrą znajomością prawa, indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz brakiem opłat startowych, czy też abonamentowych. O naszej niezawodności świadczą pozytywne opinie osób, które zdecydowały się podjąć z nami współpracę. Przekonaj się, że zarządzanie najmem jeszcze nigdy nie było tak proste! 

Zarządzanie najmem mieszkań na Wesołej w Warszawie

Na przestrzeni lat zarządzanie najmem, w tym na terenie Wesołej, stało się popularną usługą. Dzięki nam w jej ramach zaoszczędzisz mnóstwo czasu oraz stresu. Nasi specjaliści nie tylko przygotują w odpowiedni sposób Twój lokal pod wynajem, ale i znajdą odpowiedniego najemcę – wcześniej sprawdzając, czy nie jest on wpisany do bazy dłużników. Nasze biuro nieruchomości, obejmujące również Wesołą, ma jednak znacznie więcej do zaoferowania! 

Podczas obsługi najmu na Wesołej nasi pracownicy będą regularnie wizytować lokal, dbać o regulacje finansowe, a nawet nadzorować eliminację ewentualnych usterek. W naszych kompetencjach mieści się również sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego, odbywanie negocjacji, a także rozliczanie kaucji. Podczas współpracy jesteśmy również w stałym kontakcie z naszymi klientami – informujemy ich o wszystkich zdarzeniach oraz służymy profesjonalnymi poradami. Dzięki nam przekonasz się, że obsługa najmu w Warszawie wcale nie musi kojarzyć się ze stresem!

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Wesołej

Agencja nieruchomości Gestor Home to miejsce, gdzie osoby szukające pośrednika w obrocie lokalami, znajdą profesjonalne wsparcie. Na przestrzeni lat nasi specjaliści zyskali niezbędną wiedzę na temat regionalnego rynku, którą regularnie wykorzystują, zyskując tym samym atrakcyjne oferty. Doskonale wiedzą, na co zwracać uwagę i co może okazać się bardziej korzystne. Zaczynając z nami współpracę możesz liczyć na to, że zajmiemy się w kompleksowy sposób sprzedażą, jak i kupnem danego lokalu. Przygotujemy odpowiednie oferty, znajdziemy kupców, zajmiemy się negocjacjami oraz podpisywaniem umów.  

Oferta dla właścicieli mieszkań na wynajem długoterminowy

Nasze biuro nieruchomości Gestor Home, działaniami obejmujące również dzielnicę Wesołą, wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Nasi specjaliści w kompleksowy sposób zajmą się dla Ciebie Twoim lokalem! Odpowiednio przygotują go pod wynajem, znajdą najemcę, który nie figuruje w bazie dłużników oraz wynegocjują jak najlepsze warunki umowy. Ponadto, podczas trwania współpracy, regularnie wizytować będą oni lokal oraz nadzorować przeprowadzane w nim naprawy. W naszej kompetencji leży również podpisywanie umów, sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego, a także dopilnowanie wszelkich kwestii finansowych.

Zostaw numer telefonu

Kompleksowe zarządzanie najmem - sprawdź gdzie dokładnie realizujemy nasze usługi!

Call Now Button