Biuro nieruchomości, Warszawa – Ursynów

Szukasz profesjonalnej i godnej zaufania agencji nieruchomości, której działania obejmują również Ursynów? Nasze biuro Gestor Home z pewnością sprosta Twoim wymaganiom! Kwestie związane z najmem, wynajmem, sprzedażą, czy też kupnem danej nieruchomości możesz pozostawić naszym specjalistom. Na tle konkurencji wyróżniamy się dobrą znajomością prawa, dzięki czemu możesz na nas polegać. Odwiedzając naszą agencję nieruchomości, obejmującą zakresem działań Ursynów, możesz mieć pewność, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując warunki współpracy do jego oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu! 

Zarządzanie najmem mieszkań na Ursynowie w Warszawie

Jako doświadczone biuro nieruchomości, obejmujące również zakresem działań Ursynów, oferujemy Ci szeroki pakiet usług, związanych z zarządzaniem najmem, dzięki czemu nie będziesz musiał o nic się martwić! Jeżeli dopiero przymierzasz się do wynajęcia mieszkania, to przygotujemy je oraz pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego najemcę – wcześniej sprawdzając go w bazie dłużników. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu oraz stresu! 

Nasza agencja nieruchomości, obejmująca zakresem działań Ursynów, pod Twoją nieobecność w mieście, zatroszczy się o wszystkie kwestie związane z wynajmowanym lokalem. Nasi pracownicy zajmą się dla Ciebie rozliczeniem wszelkich płatności oraz regularnie będą doglądać mieszkania. W razie jakichkolwiek usterek, czy też awarii, możesz liczyć na nadzór prac z naszej strony, aby mieć pewność, że wszystko zostało poprawnie zrobione. Dzięki nam zarządzanie najmem w Warszawie nigdy jeszcze nie było tak proste!

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Ursynowa

W dzisiejszych czasach jest kilka sposobów na to, jak bezpiecznie ulokować swój kapitał. Jednym z nich jest inwestycja w konkretne lokale. Nasza agencja nieruchomości pomoże Ci znaleźć nie tylko wyjątkowe mieszkania i domy, które będą gwarancją najwyższej stopy zwrotu, ale i zadba o znalezienie odpowiedniego najemcy, czy też kupca. Jako specjaliści sprawnie poruszamy się po lokalnym rynku i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co wyróżnia się w danej okolicy. Dzięki temu nasze biuro nieruchomości, obejmujące obszar na Ursynowie, z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. 

Oferta dla właścicieli mieszkań na wynajem długoterminowy

Nasze biuro nieruchomości, obejmujące teren Ursynowa, indywidualnie traktuje każdego klienta, wsłuchuje się w jego potrzeby oraz podtrzymuje z nim kontakt na każdym etapie współpracy. W sposób kompleksowy podchodzimy do naszych obowiązków, nie pobierając przy tym dodatkowych opłat startowych oraz za dojazdy, czy też czynności, które wynikają z zarządzania najmem. Gestor Home to agencja nieruchomości obejmująca Ursynów, dzięki której szybko znajdziesz odpowiedniego najemcę. Za Ciebie zajmiemy się wszelkimi formalnościami, sporządzimy protokół zdawczo-odbiorczy, przeprowadzimy wizytacje, będziemy czuwać nad kaucjami i płatnościami.

Zostaw numer telefonu

Kompleksowe zarządzanie najmem - sprawdź gdzie dokładnie realizujemy nasze usługi!

Call Now Button