Biuro nieruchomości, Warszawa – Ursus

Gestor Home to doświadczona agencja nieruchomości, obsługująca również Ursus, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którym zależy na sprawnych oraz pewnych działaniach w obrębie najmu, wynajmu, kupna, czy też sprzedaży konkretnego lokalu. Jako specjaliści w swojej branży stawiamy przede wszystkim na współpracę oraz kontakt – dlatego też, korzystając z naszych usług, możesz liczyć na dostosowany do swoich potrzeb pakiet usług oraz warunki umowy – bez zbędnych opłat startowych, czy też abonamentów. O naszej skuteczności świadczą liczne opinie naszych klientów, z którymi warto się zapoznać. Zapraszamy do kontaktu! 

Zarządzanie najmem mieszkań na Ursusie w Warszawie

Nasze biuro nieruchomości, zakresem działań obejmujące również dzielnicę Ursus, do kwestii związanych z zarządzaniem najmem podchodzi w sposób kompleksowy. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy w odpowiedni sposób Twoją nieruchomość oraz znajdziemy najemcę, sprawdzając wcześniej, czy nie widnieje on w bazie dłużników – jednocześnie informując Cię na bieżąco o poczynionych postępach.

Na tym oferowane przez nas zarządzanie najmem na terenie Ursusa się nie kończy! Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, dlatego też zajmujemy się dodatkowo regularnymi wizytacjami, sporządzeniem protokołu zdawczo-odbiorczego, podpisywaniem umów, wszelkimi rozliczeniami oraz ewentualnym nadzorem nad remontem, czy też naprawą usterki. W momencie, kiedy Ty będziesz cieszył się bezstresowym przychodem pasywnym, my zajmiemy się wszystkim! Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. 

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Ursusa

Obsługa najmu w Warszawie, podobnie jak obrót lokalami, nigdy jeszcze nie były tak prosty. Wybierając nasze biuro nieruchomości, obejmujące działaniami dzielnicę Ursus, zaoszczędzisz nie tylko na czasie, ale i na stresie. Nasi specjaliści mają duże rozeznanie w lokalnym rynku, co sprawia, że doskonale wiedzą, na co zwracać uwagę. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętności negocjacji z pewnością uzyskają oni dla Ciebie satysfakcjonującą umowę – bez kompromisów i drobnych druczków. Podczas konkretnych działań stale będziemy utrzymywać z Tobą kontakt oraz na bieżąco informować o poczynionych postępach. 

Oferta dla właścicieli mieszkań na wynajem długoterminowy

Gestor Home to agencja nieruchomości, obejmująca zakresem działań również Ursus, która ma do zaoferowania szeroki pakiet usług. Na tle konkurencji wyróżniamy się dobrą znajomością przepisów prawa oraz indywidualnym podejściem do klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb. Oferujemy kompleksowe działania z zakresu wynajmu, najmu, sprzedaży oraz kupna nieruchomości. W obrębie naszych kompetencji mieści się podpisywanie umów, negocjacje, regularne wizytacje oraz nadzór nad naprawami, sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego, rozliczenie kaucji i innych płatności, a także znalezienie odpowiedniego najemcy.

Zostaw numer telefonu

Kompleksowe zarządzanie najmem - sprawdź gdzie dokładnie realizujemy nasze usługi!

Call Now Button