Biuro nieruchomości, Warszawa – Ochota

Sprzedaż, kupno, najem, jak i zarządzanie najmem w Warszawie jeszcze nigdy nie było takie proste. Nasza agencja nieruchomości Gestor Home, obejmująca również działaniami Ochotę, z pewnością sprosta Twoim wymaganiom! Nasi doświadczeni specjaliści nie tylko doskonale znają lokalny rynek oraz wiedzą, na co należy patrzeć, ale i dużo uwagi poświęcają kwestiom prawnym. Dzięki takiemu zapleczu wypracowaliśmy metody działań, które pozwalają nam szybko osiągać zamierzony wraz z klientem cel. Nasze biuro nieruchomości, zasięgiem obejmujące Ochotę, na początku współpracy nie pobiera dodatkowych opłat. Zachęcamy do kontaktu! 

Zarządzanie najmem mieszkań na Ochocie w Warszawie

Prowadzone przez nas biuro nieruchomości Gestor Home zajmie się dla Ciebie wszystkimi kwestiami, które dotyczą najmu. W kompleksowy sposób podchodzimy do tego zagadnienia, dzięki czemu masz pewność, że na początku współpracy odpowiednio przygotujemy Twój lokal, a następnie, wykorzystując nasze narzędzia, znajdziemy najemcę – sprawdzając przy tym, czy nie jest on wpisany na listę dłużników. 

Właściwe zarządzanie najmem w dzielnicy Ochota wymaga od właścicieli nieruchomości poświęcenia dużej ilości czasu. Dlatego też powstało nasze biuro! Za Ciebie zajmiemy się niezbędną dokumentacją, rozliczaniem finansów oraz regularnym doglądaniem lokalu. Gdy wyniknie taka konieczność nasi specjaliści będą również sprawować pieczę nad przeprowadzanymi naprawami większych usterek, aby upewnić się, że wszystko zostało zrobione jak należy. Zaoszczędzisz zatem sporo czasu oraz stresujących sytuacji!

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Ochoty

Jako profesjonalna agencja nieruchomości, działająca również na terenie Ochoty, zajmiemy się za Ciebie w kompleksowy sposób kwestiami związanymi z kupnem, sprzedażą, wynajmem oraz najmem. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że nasi specjaliści, wykorzystując swoje doświadczenie oraz znajomość rynku, przygotują dla Ciebie atrakcyjną ofertę i przeprowadzą Cię przez wszystkie procesy transakcyjne, dzięki czemu zapomnisz o stresie. O naszej skuteczności świadczą pozytywne opinie naszych klientów, którzy postanowili skorzystać z naszych usług. I ty możesz dołączyć do ich grona – skontaktuj się z nami już dziś. 

Oferta dla właścicieli mieszkań na wynajem długoterminowy

Nasza agencja nieruchomości Gestor Home, działająca również na terenie dzielnicy Ochota, w indywidualny sposób podchodzi do każdego klienta, dostosowując do niego pakiet usług. Nasi przedstawiciele nie tylko służą pomocą na każdym etapie współpracy, ale i udzielają profesjonalne porady. Jako specjalista w swojej branży znamy się również na istotnych dla nas przepisach prawnych oraz na bieżąco śledzimy trendy aktualnego rynku. Podczas trwania współpracy, w przypadku wynajmu, możemy zająć się prowadzeniem dokumentacji, kwestiami finansowymi, wizytacjami, czy też sporządzeniem protokołu zdawczo-odbiorczego. 
 

Zostaw numer telefonu

Kompleksowe zarządzanie najmem - sprawdź gdzie dokładnie realizujemy nasze usługi!

Call Now Button