Biuro nieruchomości, Warszawa – Bielany

Szukasz agencji, która w kompleksowy sposób zajmie się dla Ciebie kwestiami związanymi z najmem, wynajmem, kupnem, sprzedażą, a także zarządzaniem najmem? Dobrze trafiłeś! Jako agencja nieruchomości, zakresem działań obejmująca Bielany, z pewnością podołamy Twoim oczekiwaniom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku lokalnego wypracowaliśmy system działań, dzięki któremu jesteśmy skuteczni. Nasi specjaliści, na tle konkurencji, posiadają niezbędną wiedzę z zakresu prawa, dzięki czemu są w stanie zaoferować w pełni profesjonalne wsparcie na wielu płaszczyznach. W razie pytań skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości, obejmującym również Bielany.  

Zarządzanie najmem mieszkań na Bielanach w Warszawie

Wynajmowanie mieszkania nie należy do najprostszych czynności. Aby zarządzanie najmem w Warszawie przebiegało bezproblemowo, trzeba poświęcić mu wystarczającą ilość czasu, którym nie wszyscy dysponują. W takich przypadkach nasza agencja nieruchomości, obejmująca również Bielany, oferuje szeroki pakiet usług. Nasi specjaliści zajmą się dla Ciebie nie tylko przygotowaniem atrakcyjnej oferty, ale i znalezieniem odpowiedniego najemcy!

Na początku współpracy nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Zależy nam na tym, aby każdy klient otrzymał usługę na najwyższym poziomie. Dlatego też wybierając nasze biuro nieruchomości, obejmujące zakresem działań Bielany, możesz liczyć na to, że zajmiemy się za Ciebie wszelkimi rozliczeniami, dopilnujemy, aby najemcy wywiązywali się z umowy, regularnie doglądać będziemy również lokalu, a w razie wystąpienia usterki nadzorować jej usuwanie.  

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Bielan

Jako doświadczone biuro nieruchomości doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, na co warto zwracać uwagę, wybierając wśród ofert mieszkania oraz domy. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie coś odpowiedniego. Jeżeli chcesz sprzedać lub wynająć lokal zadbamy również o odpowiednie jego wypromowanie i wynegocjowanie jak najkorzystniejszych umów. Z myślą o naszych klientach ewentualnych najemców sprawdzamy również w bazie dłużników. Wybierając zatem naszą agencję nieruchomości, której działania obejmują również Bielany, z pewnością się nie zawiedziesz! 

Oferta dla właścicieli mieszkań na wynajem długoterminowy

Jako profesjonalne, dbające zawsze o swoich klientów biuro nieruchomości, działające również na terenie Bielan, nie pobieramy żadnych opłat startowych. Zamiast tego dostosujemy naszą ofertę do Twoich oczekiwań. Dzięki dobrej znajomości prawa jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na wielu płaszczyznach. Ponadto na każdym etapie współpracy pomożemy Ci uporać się z wszelkimi formalnościami, reprezentować będziemy Cię podczas spotkań oraz udzielać porad. Sporządzimy również ewentualny protokół zdawczo-odbiorczy, rozliczać będziemy wszelkie płatności oraz nadzorować ewentualne remonty, czy też naprawy usterek.

Zostaw numer telefonu

Kompleksowe zarządzanie najmem - sprawdź gdzie dokładnie realizujemy nasze usługi!

Call Now Button