Biuro nieruchomości, Szczecin

Jeżeli szukasz profesjonalnego biura nieruchomości w Szczecinie, to dobrze trafiłeś. Nasza agencja pomoże Ci w kompleksowy sposób zająć się kupnem, jak i sprzedażą mieszkania lub domu. Z Gestor Home oszczędzisz wiele czasu oraz stresu. Nasi specjaliści zajmą się dla Ciebie przygotowaniem atrakcyjnej oferty, dotarciem do potencjalnych najemców oraz przeprowadzą Cię przez wszelkie procesy transakcji.  Jako profesjonaliści oferujemy również zarządzanie najmem w Szczecinie, dzięki czemu nie będziesz musiał się przejmować nadzorem wynajmowanego lokalu. Zapoznaj się z listą naszych usług już dziś! 

Oferujemy:

 • dotarcie do szerokiej oferty nieruchomości
 • wykorzystanie kontaktów z naszymi Partnerami
 • pomoc w uzyskaniu kredytowania
 • przeprowadzenie przez proces transakcji
 • oszczędność Twojego czasu

Gestor Home – Profesjonalna agencja nieruchomości, Szczecin i okolice 

Jako doświadczona agencja nieruchomości w Szczecinie oferujemy Ci szeroki zakres usług. Względem konkurencji wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz szeroką znajomością prawa z zakresu najmu, wynajmu, kupna oraz sprzedaży nieruchomości. Szanujemy Twój czas, dlatego też nasz pakiet usług dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki naszemu wsparciu, poradom, umiejętnościom oraz znajomością rynku bezstresowo przejdziesz przez wszelkie procesy transakcyjne.

Nasza oferta w ramach zarządzania nieruchomościami w Szczecinie

Gestor Home to biuro nieruchomości w Szczecinie, które ma dużo do zaoferowania. Kompleksowo podchodzimy do zagadnień związanych z kupnem, sprzedażą oraz wynajmem, dzięki czemu wyręczymy Cię na wielu płaszczyznach w obrębie tych zagadnień. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci:

 • różnorodne oferty – doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości, dzięki czemu z nami dotrzesz do wielu atrakcyjnych lokali, 
 • rozbudowane kontakty z Partnerami Gestor Home – współpracując z Tobą z pewnością je wykorzystamy, 
 • procesy transakcyjne – nasi fachowcy zajmą się dla Ciebie wszelkimi kwestiami, związanymi z transakcjami, 
 • oszczędność czasu – korzystając z usług naszej agencji każdy klient będzie mógł zapomnieć o stresujących spotkaniach oraz o doglądaniu nieruchomości – wszystko to spoczywa na naszych barkach.
   

Zostaw numer telefonu

  Kompleksowe zarządzanie najmem - sprawdź gdzie dokładnie realizujemy nasze usługi!

  Call Now Button