Agencja nieruchomości – Gestor Home Warszawa

Samodzielne kupno lub sprzedaż lokalu w Warszawie może okazać się bardzo czasochłonne. Z perspektywy osób zainteresowaniem sprzedażą może to oznaczać trudności z promocją oferty. Natomiast kupujący chcą mieć możliwość szybkiego znalezienia oferty odpowiadającej ich potrzebom i atrakcyjnej cenowo. W obu przypadkach dochodzi do tego nierzadko ogromna ilość formalności, których samodzielne sfinalizowanie jest wyjątkowo czasochłonne. Dlatego też decydując się na sprzedaż nieruchomości, warto więc skorzystać z pomocy pośrednika. Agencja Gestor Home oferuje szereg profesjonalnych usług i może się pochwalić dostępem do wielu sprawdzonych specjalistów.

Oferujemy:

  • dotarcie do szerokiej oferty nieruchomości
  • wykorzystanie kontaktów z naszymi Partnerami
  • pomoc w uzyskaniu kredytowania
  • przeprowadzenie przez proces transakcji
  • oszczędność Twojego czasu

Zostaw numer telefonu

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Warszawski oddział Gestor Home jest pierwszym adresem, pod który warto się udać także przed rozpoczęciem poszukiwań przyszłego lokum. Powierzenie pośrednikowi zadania znalezienia lokalu mieszkalnego daje pewność zadowolenia ze współpracy. Nasza agencja jest solidnym i sprawdzonym partnerem w poszukiwaniach, pozwalając na bardzo precyzyjne określenie parametrów wymarzonego lokum. Uzyskane na przestrzeni lat doświadczenie ułatwia nam spełnianie oczekiwań klientów. Podjęcie ostatecznej decyzji o kupnie nieruchomości staje się łatwiejsze zarówno dzięki wsparciu specjalistów, jak i możliwości sprecyzowania własnych oczekiwań względem oferty. Co więcej, oferujemy także kompleksową pomoc w uzyskaniu kredytowania.

Bogata oferta nieruchomości

Jednym z kluczowych aspektów branych pod uwagę przy wyborze oferty jest lokalizacja. Cena lokali położonych bliżej centrum jest wyższa, ale jednocześnie oferują one szybki dostęp do obiektów usługowych oraz handlowych. Są również lepiej skomunikowane z innymi dzielnicami. Nieruchomości zlokalizowane na obrzeżach mogą być natomiast otoczone terenami zielonymi i przeważnie są spokojniejsze. Istotnym czynnikiem jest także metraż.

Za pośrednictwem naszej agencji istnieje możliwość wynajmu m.in. kawalerki, mieszkania, apartamentu oraz domu. W zależności od osobistych potrzeb, wybierać można spośród obiektów o niezwykle zróżnicowanej powierzchni. Współpraca z pośrednikiem jest wstanie zadowolić zarówno osoby mieszkające samotnie, jak i rodziny wielodzietne.

Sprawny i bezpieczny najem nieruchomości

Oferujemy również zarządzanie najmem w Warszawie. Dla osób poszukujących skutecznych sposobów na dotarcie do potencjalnych najemców w stolicy, skorzystanie z usług agencji jest najlepszym rozwiązaniem. W zależności od rodzaju nieruchomości, kanały dystrybucji danej oferty mogą być bardzo zróżnicowane. Współpraca z opiekunem pozwala na wysoce efektywne korzystanie z mediów zarówno elektronicznych jak i tradycyjnych, w tym rozbudowanej bazy osób poszukujących atrakcyjnych ofert kupna, sprzedaży oraz wynajmu. Polski rynek nieruchomości stale się rozwija, dzięki czemu coraz lepiej spełnia wymagania obowiązujące w krajach Europy zachodniej. Klienci coraz częściej traktują oferty bezpośrednie w sposób bardziej podejrzliwy, nierzadko zupełnie je pomijając. Efekt odwrotny uzyskać można korzystając z usług sprawdzonego partnera, który posiada odpowiednią renomę.

Chcesz wynająć?

Zapomnij o pośrednictwie! Zapewnij sobie spokój ducha i wpływy z wynajmu dzięki kompleksowej obsłudze:

  • przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego
  • znalezienie Najemcy
  • rozliczanie płatności
  • wizytacje mieszkania
  • rozliczanie podatku od wynajmu