Agencja nieruchomości – Gestor Home Szczecin

Samodzielna sprzedaż czy też kupno domu lub mieszkania wiąże się obecnie z wieloma długotrwałymi procesami. W obu przypadkach warto skorzystać z usług solidnej agencji nieruchomości. Agencja Gestor Home zapewnia swoim klientom praktyczną pomoc na każdym etapie procesu obrotu nieruchomościami na terenie Szczecina. Współdziałanie z doświadczonym pośrednikiem daje gwarancję uzyskania fachowego doradztwa, dzięki czemu proces sprzedaży lub kupna będzie przebiegał znacznie efektywniej.

Oferujemy:

  • dotarcie do szerokiej oferty nieruchomości
  • wykorzystanie kontaktów z naszymi Partnerami
  • pomoc w uzyskaniu kredytowania
  • przeprowadzenie przez proces transakcji
  • oszczędność Twojego czasu

Zostaw numer telefonu

Do kogo skierowana jest oferta Gestor Home?

Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które pragną szybko uporać się z wszystkimi formalnościami związanych z kupnem lub sprzedażą lokalu. Skorzystanie z wysokojakościowych usług, daje gwarancję uzyskania fachowej oraz rzetelnej obsługi, która jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Wielu z nich rozważa znalezienie mieszkania samodzielnie, jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Zaangażowanie pośrednika zwiększa bezpieczeństwo transakcji, ponieważ daje obu stronom pewność pozyskania uczciwego i sprawdzonego partnera. W ten sposób otrzymać można pewność uzyskania dostępu do lokalu zgodnego z opisem oferty zamieszczonej w bazie. Nabywcom jesteśmy w stanie również zaoferować pomoc w uzyskaniu kredytowania.

Korzyści ze współpracy dla sprzedawców i nabywców

Dzięki nam bezpieczeństwo i wygoda przeprowadzenia transakcji gwarantowane są zarówno sprzedawcom, jak i nabywcom. Współpraca z pośrednikiem zaoszczędza sporo czasu potrzebnego na samodzielne poszukiwanie ofert oraz osobne oglądanie poszczególnych obiektów. Podejmując współpracę z agencją nieruchomości klient może dokładnie przedstawić swoje oczekiwania oraz wymagania. Następnie pośrednik wyszukuje oferty najbardziej odpowiednie pod względem ceny, lokalizacji czy metrażu nieruchomości. Agencja Gestor Home Szczecin pomaga na każdym etapie współpracy z klientem.

Szybko i bezpiecznie

Oprócz usług związanych ze sprzedażą i kupnem nieruchomości, oferujemy także zarządzanie najmem. Klienci doceniają oferowane przez nas  kompleksowe rozwiązania, które odciążają ich z całego szeregu wymagających czynności. Współpraca z pośrednikiem nie ogranicza jednak dyspozycyjności właściciela, od którego wciąż zależą ustalenia głównych warunków najmu. Nasza agencja zapewnia dostęp do kompleksowych usług i zachęca do współpracy z kompetentnym oraz oddanym partnerem. Opiera się ona na wzajemnym zaufaniu oraz doświadczeniu, które przez lata zdołali zdobyć nasi opiekunowie klienta. Cały proces znacząco usprawniają specjalizacje pracowników, którzy angażowani są w działania związane z określonymi typami nieruchomości w Szczecinie oraz różnymi rodzajami umów zawieranych w ramach współpracy z klientami.

Chcesz wynająć?

Zapomnij o pośrednictwie! Zapewnij sobie spokój ducha i wpływy z wynajmu dzięki kompleksowej obsłudze:

  • przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego
  • znalezienie Najemcy
  • rozliczanie płatności
  • wizytacje mieszkania
  • rozliczanie podatku od wynajmu