Agencja nieruchomości – Gestor Home Poznań

Poznańska agencja nieruchomości Gestor Home jest w stanie spełnić oczekiwania i potrzeby osób zainteresowanych zarówno sprzedażą, jak i kupnem nieruchomości. Oferując najbardziej bogatą i zrównoważoną ofertę na rynku gwarantujemy zadowolenie klienta. Skorzystanie z usług profesjonalnego pośrednika zapewnia bezpieczeństwo, a jednocześnie znacząco usprawnia i przyspiesza proces sprzedaży lub kupna. W dziedzinie świadczonych usług agencja Gestor Home może pochwalić się dostępem do doskonale wykwalifikowanych specjalistów.

Oferujemy:

  • dotarcie do szerokiej oferty nieruchomości
  • wykorzystanie kontaktów z naszymi Partnerami
  • pomoc w uzyskaniu kredytowania
  • przeprowadzenie przez proces transakcji
  • oszczędność Twojego czasu

Zostaw numer telefonu

Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednika, chcąc sprzedać nieruchomość w Poznaniu?

Osobom zainteresowanym sprzedażą nieruchomości solidny pośrednik może zaoferować bardzo wartościową pomoc w wielu istotnych czynnościach. Jesteśmy w stanie ułatwić sprzedawcom znalezienie osób zainteresowanych kupnem nieruchomości. Dzięki temu można szybko rozpocząć proces sprzedaży. Pomoc ze strony pośrednika gwarantuje, że transakcja przebiegnie w sposób całkowicie uczciwy i satysfakcjonujący dla obu stron.

Dlaczego warto kupować lokale z pomocą pośrednika?

Skorzystanie z usług pośrednika ma również szereg istotnych zalet z punktu widzenia podmiotu zainteresowanego kupnem. Należy bowiem pamiętać, że samodzielne szukanie nieruchomości jest bardzo czasochłonne i wymagające. Wynika to z niezwykłej obszerności ofert oraz niemałej liczby dostępnych portali z ogłoszeniami. Dużo lepszym rozwiązaniem okazuje się więc skorzystanie z usług pośrednika, doskonale zaznajomionego z Poznańskim rynkiem. Agencja nieruchomości posiada również szerszy dostęp do wypracowanych przez lata kontaktów oraz dodatkowych baz danych.

Dzięki nam będziesz mógł znaleźć nieruchomość, która idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Wystarczy, że określisz parametry pożądanego lokalu, a w krótkim czasie znajdziemy dla Ciebie propozycję idealnie dopasowaną do wskazanych wymagań! Chętnie pomożemy Ci w sfinalizowaniu wszystkich formalności, które w innym przypadku mogłyby okazać się naprawdę czasochłonne. Dzięki nam upewnisz się także, że koszt kupna lokalu zmieści się w Twoim budżecie oraz uzyskasz pomoc w uzyskaniu kredytowania.

Wykwalifikowani i zaufani specjaliści

Jednym z powodów, dla których nasze usługi są tak atrakcyjne zarówno dla sprzedawców, jak i nabywców, jest wysoki poziom kompetencji naszych pracowników. Klienci mogą liczyć na ich wiedzę merytoryczną i doświadczenie praktyczne z zakresu doradztwa, zarządzania, realizacji inwestycji oraz obrotu nieruchomościami. W dziedzinie usług, które świadczy agencja nieruchomości Gestor Home Poznań – oferujemy wysoką jakość obsługi oraz spełnienie wszystkich norm w kwestii regulacji prawnych sprzedaży i kupna.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do wsparcia sprzedaży i kupna lokali! Oferujemy również zarządzanie najmem, które dzięki nam staje się o wiele sprawniejsze i bezpieczniejsze.

Chcesz wynająć?

Zapomnij o pośrednictwie! Zapewnij sobie spokój ducha i wpływy z wynajmu dzięki kompleksowej obsłudze:

  • przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego
  • znalezienie Najemcy
  • rozliczanie płatności
  • wizytacje mieszkania
  • rozliczanie podatku od wynajmu