Agencja nieruchomości – Gestor Home Łódź

Nasza agencja nieruchomości Gestor Home specjalizuje się w wynajmie różnego typu obiektów mieszkalnych . Oferujemy naszym klientom domy i mieszkania, których właściciele decydują się na profesjonalne zarządzanie najmem. Agencja nieruchomości Łódź działa przede wszystkim na rynku łódzkim i w jego okolicach. Chętnie służymy jednak pomocą również i w innych przypadkach. Chcemy, aby nasza oferta była jak najbardziej korzystna i dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów, a także ich możliwości finansowych. Od lat współpracujemy nie tylko z osobami, które poszukują mieszkania, ale i klientami, którzy są zainteresowani wynajmem swojego lokalu i jego dalszym zarządzaniem. Nasza agencja nieruchomości oferuje klientom kompleksową obsługę wynajmu.

Oferujemy:

  • dotarcie do szerokiej oferty nieruchomości
  • wykorzystanie kontaktów z naszymi Partnerami
  • pomoc w uzyskaniu kredytowania
  • przeprowadzenie przez proces transakcji
  • oszczędność Twojego czasu

Zostaw numer telefonu

Łódź i okolice

Specjalizujemy się przede wszystkim w wynajmie nieruchomości, które znajdują się na terenie miasta Łódź oraz w jego okolicach. Na tym obszarze oferujemy klientom mieszkania w stanie deweloperskim oraz lokale z rynku wtórnego. Wszystkie lokale dostępne są w zróżnicowanej cenie i posiadają różnorodny metraż. Dlatego każdy może znaleźć dom, mieszkanie czy lokal komercyjny odpowiedni do swoich potrzeb.

Co warto wiedzieć o naszej agencji?

Na rynku nasza agencja nieruchomości prężnie działa od wielu lat nie tylko na terenie miasta Łódź. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję, co dla klientów oznacza gwarancję profesjonalnej obsługi. Oferujemy obsługę różnego rodzaju transakcji. Działamy przede wszystkim w Łodzi i jego okolicach. Wszystkich klientów przeprowadzamy kompleksowo przez cały proces przebiegu transakcji, od doradztwa, przez formalności aż do chwili finalizacji umowy i podpisania umowy najmu, a dalej efektywnym zarządzaniu mieszkaniem. Ponadto bierzemy udział w systemie wymiany baz danych ofert, dlatego współpracujemy z wieloma innymi biurami nieruchomości w całym kraju. Wszystko to po to, aby wypromować oferowane przez nas lokale i znaleźć atrakcyjne oferty dla naszych klientów.

Nasze największe atuty

Agencja nieruchomości Łódź to miejsce, w którym pracują ludzie będący profesjonalistami w swojej dziedzinie. Na zlecenie wyszukujemy nieruchomości, dopasowując je do potrzeb naszych klientów. Cechujemy się rzetelnością. Indywidualnie podchodzimy do każdego tematu i wyzwania. Na co dzień stosujemy oczywiście obowiązujące przepisy prawa i standardy zawodowe. Powierzone nam lokale mieszkaniowe i komercyjne promujemy aktywnie na stronie www, wielu portalach branżowych i innych mediach. Posiadamy również dużą bazę klientów, którzy poszukują dla siebie nieruchomości.

Warto wspomnieć, iż oferujemy również między innymi wysokiej jakości zarządzanie najmem. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy!

Chcesz wynająć?

Zapomnij o pośrednictwie! Zapewnij sobie spokój ducha i wpływy z wynajmu dzięki kompleksowej obsłudze:

  • przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego
  • znalezienie Najemcy
  • rozliczanie płatności
  • wizytacje mieszkania
  • rozliczanie podatku od wynajmu